Centrum Terapeutyczne Max Hemp
ul. Borowska 242
50-558 Wrocław

Zapraszamy
od poniedziałku do piątku
w godz. 9-17

MaxHemp-Divider-Green-110

Max Hemp x EIHA

MaxHemp_Divider_Dots

Z dumą informujemy, że Max Hemp sp. z o.o. zostało członkiem European Industry Hemp Asociation (EIHA) – największej organizacji zrzeszającej przedsiębiorców branży konopnej w Europie. Głównym celem działania Europejskiego Stowarzyszenia Konopi Włóknistych jest aktywny i efektywny lobbing na rzecz regulacji rynku konopnego (od włókien po medyczne zastosowanie konopi), a także współpraca na rzecz rozwoju branży.

EIHA jest w pełni wspierana przez komitet doradczy złożony z ekspertów i specjalistów. Ich rolą jest dostarczanie opracowań, spostrzeżeń, wskazówek i dokumentacji na temat zmian technicznych i regulacji prawnych, odnoszących się do konopi włóknistych i produktów pochodzenia konopnego. Członkami EIHA mogą być tylko zweryfikowane firmy zarejestrowane w Europie. Stali członkowie korzystają z wyjątkowego dostępu do wszystkich dokumentów, raportów i opinii prawnych EIHA, mają prawo do udziału w dedykowanych warsztatach oraz korzystają z możliwości nawiązywania szerokich, międzynarodowych kontaktów handlowych. 

Obecność Max Hemp w gronie europejskich przedsiębiorców z branży konopnej w strukturach EIHA to ogromne wyróżnienie, a także potwierdzenie zaangażowania firmy w działalność edukacyjno-lobbingową na arenie międzynarodowej.

MaxHemp_Divider_Dots
Translate »