Centrum Terapeutyczne Max Hemp
ul. Borowska 242
50-558 Wrocław

Zapraszamy
od poniedziałku do piątku
w godz. 9-17

MaxHemp-Divider-Green-110

Zmiany w oznakowaniu produktów Max Hemp

MaxHemp_Divider_Dots

Informujemy, że marka Max Hemp jest w trakcie wprowadzania znaczących zmian w oznakowaniu swoich produktów. W najbliższym czasie nastąpi wprowadzenie do sprzedaży dobrze znanych pacjentom produktów, jednak w nowej odsłonie. Produkty Max Hemp uzyskają m.in. nowe logo, nazwy i etykiety, opakowania zewnętrzne, a także nową formulację. Wszystkie występujące dotychczas w formie pasty ekstrakty Max Hemp będą dostępne w kroplach, co pozwoli na jeszcze dokładniejsze dawkowanie (również w zastosowaniu per rectum – do przygotowywania czopków) przy zachowaniu nienagannej jakości produktu. Decyzje o wprowadzeniu zmian zostały podyktowane potrzebami zgłaszanymi przez liczne grono naszych klientów.

W związku z zaistniałymi zmianami, przygotowaliśmy opis tego, co uległo zmianie:

  • Linie produktowe:
  • Max Hemp Essential – najczystszy ekstrakt full spectrum z konopi siewnych, na nośniku z oleju konopnego, standaryzowany do deklarowanego stężenia CBD.
  • Max Hemp RAW – ekstrakt z konopi siewnych przed dekarboksylacją, na nośniku z oleju konopnego, standaryzowany do deklarowanego stężenia kwasowych form kannabinoidów tj. CBDA (kwas kannabidiolowy) czy CBGA (kwas kannabigerolowy).
  • Max Hemp Advanced – ekstrakt z konopi siewnych na nośniku z oleju konopnego, standaryzowany do deklarowanego stężenia poszczególnych, mniej popularnych kannabinoidów, np.:
    • Advanced G – standaryzowany pod kątem stężenia CBG;
    • Advanced C – standaryzowany pod kątem stężenia CBC;
    • Advanced N – standaryzowany pod kątem stężenia CBN.
MaxHemp_Divider_Dots
Translate »