Centrum Terapeutyczne Max Hemp
ul. Borowska 242
50-558 Wrocław

Zapraszamy
od poniedziałku do piątku
w godz. 9-17

MaxHemp-Divider-Green-110

Startuje rekrutacja

MaxHemp_Divider_Dots

Centrum Terapeutyczne Max Hemp to podmiot leczniczy o ugruntowanej pozycji, który na rynku usług medycznych działa od 2017 r. Jesteśmy pierwszą w Polsce placówką medyczną specjalizującą się w holistycznym wsparciu pacjentów stosujących kannabinoidy do celów medycznych (tzw. medyczna marihuana, medycyna konopna). Dysponujemy bogatą ofertą usług wspierających proces terapeutyczny pacjentów zmagających się z chorobami przewlekłymi, a także o nietypowym lub ostrym przebiegu.

Oferta Centrum jest stale poszerzana o rozmaite usługi. Obecnie w ofercie – poza wizytami u lekarzy różnych specjalności – posiadamy m.in.: kroplówki witaminowe, ozonoterapię, leczenie ran przewlekłych, badania diagnostyczne, terapię manualną, bezpłatne konsultacje w Punkcie Informacji Konopnej oraz biorezonans.

Centrum Terapeutyczne Max Hemp nieustannie dba o wysoką jakość świadczonych usług, inwestując w nowoczesny sprzęt medyczny i współpracując z nieprzypadkowymi specjalistami. Misją Centrum jest dobro i pełna satysfakcja każdego Pacjenta, a przede wszystkim całościowe spojrzenie na niego jako na podmiot, a nie przedmiot leczenia.

Centrum Terapeutyczne Max Hemp tworzą przede wszystkim wyjątkowi ludzie – pomocna, ambitna i wykształcona kadra, która stale dąży do zdobywania wiedzy i doskonalenia swoich umiejętności w przyjaznej atmosferze. Lekarze, terapeuci oraz praktycy terapii konopnej, którzy z nami współpracują, to ludzie o szczególnym zestawie cech osobowości i wyjątkowych kompetencjach. Sprawdź poniżej naszą ofertę rekrutacji – być może to właśnie Ciebie szukamy? Aktualne ogłoszenia o pracę znajdziesz tutaj: www.maxhemp.pl/kariera

MaxHemp_Divider_Dots
Translate »