Centrum Terapeutyczne Max Hemp
ul. Borowska 242
50-558 Wrocław

Zapraszamy
od poniedziałku do piątku
w godz. 9-17

MaxHemp-Divider-Green-110

Grudniowa promocja

MaxHemp_Divider_Dots
Wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom o możliwość wsparcia odporności w formie wlewów dożylnych – stworzyliśmy ofertę specjalną na wizyty kwalifikujące do wlewów. Tylko do 18/12/2020 r. można odbyć kwalifikację do witaminoteraapii dożylnej w promocyjnej cenie 50 zł!

 

Szczegółowy Regulamin promocji dostępny jest tutaj lub do wglądu na recepcji Centrum Terapeutycznego Max Hemp.

Specjaliści są zgodni: większość dolegliwości, z którymi się zmagamy, wynika z niehigienicznego stylu życia. Stres, złe odżywianie, życie w ciągłym biegu oraz chroniczne zmęczenie – te czynniki bardzo mocno przyczyniają się do nieprawidłowego funkcjonowania organizmu. Uzupełnianie diety w niezbędne witaminy i minerały przestaje być fanaberią i domeną bardziej świadomych lub dbających o siebie osób, a powoli staje się obowiązkiem każdego, kto chce długo pozostawać w zdrowiu.

Kroplówki witaminowe to doskonały sposób na szybkie oraz skuteczne nawodnienie i odżywienie organizmu. Witaminy podawane dożylnie są wchłaniane w 100%, ponieważ trafiają bezpośrednio do krwiobiegu, skąd dostają się do wszystkich układów i narządów w organizmie. To sprawia, że wlewy witaminowe są o wiele bardziej efektywne od suplementów w tabletkach, których biodostępność waha się od kilku do kilkudziesięciu procent.

Jak to się odbywa?

Kuracja rozpoczyna się od konsultacji z lekarzem, z którym omawiane są wszystkie szczegóły terapii witaminami. Jest to tzw. wizyta kwalifikująca do wlewów. Skład kroplówki oraz zalecana częstotliwość stosowania są dobierane indywidualnie do danego pacjenta – z uwzględnieniem jego potrzeb i możliwości. Kwalifikacja do wykonania kroplówki witaminowej odbywa się na podstawie gruntownego wywiadu. Regularna cena wizyty kwalifikującej do wlewów to 70 zł.

 

grudniowa promocja max hemp
MaxHemp-Divider-Green-110

Chcesz szkorzystać z promocji? Skontaktuj się z Recepcją

MaxHemp_Divider_Dots

Poprzez formularz kontaktowy

lub telefonicznie

MaxHemp_Blog

Zadzwoń: +48 71 307 10 10

 Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00 

Ważne informacje

  • Rejestracja odbywa się poprzez kontakt telefoniczny z Recepcją:
    +48 71 307 10 10 lub osobiście w Centrum Terapeutycznym Max Hemp, ul. Borowska 242, Wrocław.
  • W celu umówienia wizyty należy podać dane Pacjenta (imię, nazwisko) oraz numer kontaktowy.
  • Prowadzimy pełną dokumentację medyczną, dlatego wizyta w Centrum wiąże się z przekazaniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Nie wiesz jak poprawnie wypełnić dokument? Sprawdź >>tutaj<<
  • Jeśli nie możesz skorzystać z wizyty – zadbaj o to, aby ją odwołać: ktoś inny czeka na termin.
MaxHemp_Divider_Dots
Translate »