Centrum Terapeutyczne Max Hemp
ul. Borowska 242
50-558 Wrocław

Zapraszamy
od poniedziałku do piątku
w godz. 9-17

MaxHemp-Divider-Green-110

Walentynkowy Duet Energii – promocja walentynkowa

MaxHemp_Divider_Dots
love

Pamiętaj

Miłość i szczęście to jedyne rzeczy na świecie, które mnożą się, gdy się je dzieli! Podaruj coś wyjątkowego wszystkim, których kochasz – skorzystajcie wspólnie z wyjątkowej promocji “Walentynkowy Duet Energii” w dn. 7-25. lutego 2022 r. 

Walentynkowy Duet Energii – promocja walentynkowa

Komora hiperbaryczna

W powietrzu atmosferycznym unosi się jedynie 21% tlenu. Nawet codzienny spacer nie jest w stanie w pełni dotlenić organizmu. Jedynie w warunkach podwyższonego ciśnienia atmosferycznego, jaki panuje w komorze hiperbarycznej (1,3 ATA) tlen pozbawiony jest fizjologicznych barier, by dotrzeć do niedotlenionych obszarów.

Sesja w komorze hiperbarycznej to inaczej sesja tlenoterapii hiperbarycznej. Polega na spędzeniu czasu w komorze wypełnionej tlenem pod ciśnieniem. Sesja jest wyjątkowo relaksująca – możesz w niej spać, czytać książkę lub pracować, podczas gdy Twój organizm czerpie z tlenu wszystko, co najlepsze. Każdą swoją komórką!

Wszystko, czego potrzebujesz, aby poczuć się wypoczętym i zrelaksowanym, to sesja w komorze hiperbarycznej, która nie tylko poprawi Twoje samopoczucie, ale wpłynie pozytywnie na stan Twojego zdrowia. Ty odpoczywasz, a Twój organizm dostaje cenne wsparcie.

deep breathe
Walentynkowy Duet Energii – promocja walentynkowa

Jakie są korzyści z sesji w komorze hiperbarycznej?

Głęboki relaks

Komora hiperbaryczna to SEN INSTANT: 60 minut tlenoterapii to ekwiwalent aż 6 godzin snu.

Brak bólu

Ulga przy napięciowych bólach głowy, bólach mięśni i bólach pourazowych.

Poprawa samopoczucia

Skuteczna redukcja napięć fizycznych i psychicznych na poziomie komórkowym.

Detoks organizmu

Dotleniony organizm łatwiej radzi sobie z toksynami i innymi zanieczyszczeniami.

Walentynkowy Duet Energii – promocja walentynkowa

Drenaż limfatyczny BOA

Zabiegi drenażu limfatycznego dedykowane są osobom, które cierpią z powodu dokuczliwych obrzęków i zastojów limfy. Jeżeli dokuczają Ci puchnące stopy, ociężałe łydki lub inne części ciała – drenaż limfatyczny to zabieg, który rozwiąże Twoje problemy, a przy okazji wprowadzi Cię w stan głębokiego relaksu.

Z tego relaksującego zabiegu możesz skorzystać również w ramach profilaktyki układu krążeniowego, gdy nie dolegają Ci żadne problemy, ale chcesz dłużej cieszyć się zdrowiem, a prowadzisz siedzący lub stojący tryb życia.

Zabiegi sekwencyjnego masażu uciskowego wykonywane są na profesjonalnym aparacie do pneumatycznego masażu limfatycznego wg metody Emila Voddera, renomowanej marki Metrum Cryoflex.

Zabieg polega na umieszczeniu kończyn w specjalnym skafandrze, do którego sekwencyjnie wtłaczane jest powietrze – poszczególne komory stroju pompują się, naciskając na odpowiednie części ciała tak, aby pobudzić krążenie krwi i limfy. Zabieg jest bezbolesny i bardzo przyjemny.

boa
Walentynkowy Duet Energii – promocja walentynkowa

Jakie są korzyści z sesji BOA?

Redukcja obrzęków

Pobudzenie krążenia krwi i limfy powoduje redukcję obrzęków. Zastoje i opuchlizna redukują się błyskawicznie – już po pierwszej sesji.

Głęboki relaks

Sekwencyjne uciskanie poszczególnych partii ciała wprawia w stan głębokiego relaksu. Wiele osób zasypia w trakcie zabiegu.

Poprawa samopoczucia

Pobudzenie krążenia krwi i limfy nie tylko redukuje obrzęki, ale powoduje lepsze dotlenienie tkanek. Dotleniony organizm to lepsze samopoczucie.

Detoks organizmu

Poruszenie krwi i limfy powoduje szybsze usunięcie metabolitów i złogów z organizmu, przyczyniając się do ich szybszego wydalania. 

Walentynkowy Duet Energii – promocja walentynkowa

Fizjoterapia

Masaż terapeutyczny

Masaże terapeutyczne wykonywane są przez doświadczoną fizjoterapeutkę i dobierane są indywidualnie do potrzeb danej osoby. Masaż poprzedzony jest wywiadem fizjoterapeutycznym, który pozwala określić zakres masażu, obszar i natężenie zabiegu. Boli Cię kręgosłup? Doskwiera rwa kulszowa? Potrzebujesz intensywnego relaksu dla zmęczonych mięśni? Doskonale trafiłeś!

Badanie ABI

Inaczej mówiąc badanie kostka – ramię, które polega na oznaczeniu ilorazu wyższego skurczowego ciśnienia tętniczego na kończynie dolnej do wyższego skurczowego ciśnienia tętniczego na kończynie górnej. Mniejsze wartości wskaźnika informują o zwężeniu światła tętnic w kończynach dolnych, natomiast bardzo wysoki wynik wiąże się z bardzo groźnym zjawiskiem jakim jest sztywność tętnic. 

Terapia manualna

Terapia manualna to naturalna i nieinwazyjna metoda leczenia i diagnostyki stosowana w odwracalnych dysfunkcjach elementów tworzących układ ruchu, takich jak mięśnie, stawy, więzadła, kręgosłup. Do diagnozowania i leczenia wykorzystywane są dłonie i dotyk oraz różne rodzaje ucisku.

fizjoterapia
AdobeStock_115373884-scaled

Cennik

  • Sesja w komorze hiperbarycznej: 99 zł (pierwszorazowo)/150 zł
  • Drenaż limfatyczny BOA: 50 zł
  • Badanie ABI: 25 zł
  • Fizjoterapia: 100 zł (30 min.) lub 150 zł (60 min.)
  • Terapia manualna: wycena indywidualna
  • Masaż terapeutyczny: 150 zł

Masz pytania o zasady lub chcesz skorzystać z promocji?

Pamiętaj, że zawsze masz nasze wsparcie. Nasz zespół recepcyjny jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00 w Centrum Terapeutycznym Max Hemp we Wrocławiu (ul. Borowska 242), telefonicznie pod numerem telefonu 71 307 10 10 lub pod adresem e-mail centrum[at]maxhemp.pl

MaxHemp_Divider_Dots
Translate »