Centrum Terapeutyczne Max Hemp
ul. Borowska 242
50-558 Wrocław

Zapraszamy
od poniedziałku do piątku
w godz. 9-17

MaxHemp-Divider-Green-110

Max Hemp Ambasadorem Polskiej Gospodarki

MaxHemp_Divider_Dots

Zostaliśmy uhonorowani prestiżowym tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii Najwyższa Jakość. Nagrodę odebrała w imieniu firmy jej prezeska i założycielka, Dorota Gudaniec.

Ambasador Polskiej Gospodarki to prestiżowe, niekomercyjne wyróżnienie o ogólnopolskim zasięgu przyznawane – przez Business Centre Club od 2016 r. – przedsiębiorcom, którzy wyróżniają się m.in. osiąganiem sukcesów na rynkach zagranicznych, stosowaniem najwyższych standardów i dobrych praktyk biznesowych, a także angażują się w promowanie polskiej przedsiębiorczości zarówno lokalnie, jak i za granicą. Uroczysta gala tegorocznej edycji konkursu odbyła się w dniu 1 czerwca, w Pałacu Lubomirskich w Warszawie.

MAX HEMP Sp. z o.o. otrzymał wyróżnienie w kategorii Najwyższa Jakość – przeznaczone dla firm, które wyróżniają się na swoim rynku wysokimi standardami w działalności biznesowej, nieustępującymi najwyższym jakościowym standardom branżowym. – To dla nas ogromny zaszczyt i wielki honor, ale także motywacja do dalszego rozwoju firmy w oparciu o wyznawane przez nas wartości. – komentuje Prezeska Zarządu MAX HEMP Sp. z o.o., Dorota Gudaniec. – Cieszymy się, że nasze dążenie do najwyższej jakości zostało docenione. Tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki to kolejne zobowiązanie, które z radością przyjmujemy, gdyż wierzymy, że nasi klienci zasługują na najwyższą jakość dostarczanych przez nas produktów.

MaxHemp_Divider_Dots
Translate »