Centrum Terapeutyczne Max Hemp
ul. Borowska 242
50-558 Wrocław

Zapraszamy
od poniedziałku do piątku
w godz. 9-17

MaxHemp-Divider-Green-110

Tydzień Zdrowia Rodziny

MaxHemp_Divider_Dots
family

Tydzień Zdrowia Rodziny

To specjalne promocje na usługi diagnostyczne i profilaktyczne dla całych rodzin, które oferujemy w dn. 8-15. czerwca 2022 r. Serdecznie zapraszamy!

Tydzień Zdrowia Rodziny

Pakiet Start 2+1 gratis 

W skład Pakietu Start wchodzą:
✅ badanie ABI – ocena ryzyka wystąpienia udarów, zawałów i innych dolegliwości ze strony układu krążenia
✅ badanie So-Check – kompleksowa analiza spektrofotometryczna, która pozwala ocenić kluczowe parametry funkcjonowania organizmu
✅ badanie krwi pod kątem równowagi kwasowo-zasadowej i poziomu elektrolitów,
✅ konsultacja z terapeutą konopnym w kierunku dobrania odpowiedniej suplementacji
✅ dwukrotna konsultacja lekarska: pierwsza w celu weryfikacji wyników badań i dobrania odpowiedniej metody przywrócenia maksimum naszej kondycji, druga po 3 miesiącach – w celach kontrolnych.
W Tygodniu Zdrowia Rodziny dla wszystkich, którzy wykupią 2 Pakiety Start oferujemy trzeci gratis z przeznaczeniem dla kolejnego, dorosłego członka rodziny! 𝐏𝐫𝐨𝐦𝐨𝐜𝐣𝐚 𝟐+𝟏 𝐨𝐳𝐧𝐚𝐜𝐳𝐚, 𝐳̇𝐞 𝐰 𝐜𝐞𝐧𝐢𝐞 𝟒𝟗𝟖 𝐳ł 𝐨𝐭𝐫𝐳𝐲𝐦𝐮𝐣𝐞𝐬𝐳 𝟑 𝐩𝐚𝐤𝐢𝐞𝐭𝐲 𝐰𝐚𝐫𝐭𝐞 ł𝐚̨𝐜𝐳𝐧𝐢𝐞 𝟕𝟒𝟕 𝐳ł!

ctmh_tv_promocja1
Tydzień Zdrowia Rodziny

Tlenoterapia (3 osoby w cenie 1)

Nie zapominamy także o najmłodszych! Dla rodzin, które w Tygodniu Zdrowia Rodziny wykupią sesję w komorze hiperbarycznej, przewidujemy następującą ofertę: jedna samodzielna sesja + jedna podwójna (rodzic z dzieckiem). A do tego, gdy jeden z rodziców odda się relaksowi na sesji tlenoterapii, drugi rodzic z dzieckiem odbędą bezpłatne badanie postawy dziecka. Doświadczona fizjoterapeutka oceni postawę i zarekomenduje odpowiednie ćwiczenia. 

banner tlenoterapia

Masz pytania o zasady lub chcesz skorzystać z promocji?

Pamiętaj, że zawsze masz nasze wsparcie. Nasz zespół recepcyjny jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00 oraz w soboty w godzinach 9:00-15:00 w Centrum Terapeutycznym Max Hemp we Wrocławiu (ul. Borowska 242), telefonicznie pod numerem telefonu 71 307 10 10 lub pod adresem e-mail centrum[at]maxhemp.pl. Skontaktuj się, jeżeli chcesz dopytać o Tydzień Zdrowia Rodziny!

MaxHemp_Divider_Dots
Translate »