Skip to content

Centrum Terapeutyczne Max Hemp
ul. Borowska 242
50-558 Wrocław

Zapraszamy
od poniedziałku do piątku
w godz. 9-17

MaxHemp-Divider-Green-110
logo max hemp

Bezpieczne suplementy

i ekstrakty z konopi siewnych

100% legalne, 100% naturalne, 100% bezpieczne

MaxHemp_Divider_Dots
Naszą pracę w Centrum Terapeutycznym, Punkcie Informacji Konopnej oraz w Pałacu Zdrowia opieramy na ekstraktach Max Hemp produkowanych w Polsce z kwiatów różnych odmian konopi pochodzących z polskich oraz europejskich bioupraw. Każda partia ekstraktu Max Hemp jest gruntownie przebadana w niezależnym laboratorium i posiada certyfikat potwierdzający jej jakość, skład oraz stężenie.
IMG_1505-scaled (1)

Historia ekstraktów Max Hemp

Produkty Max Hemp nie powstały w wyniku przemyślanej strategii marketingowej, tylko z wielkiej miłości i prawdziwej historii heroicznej walki o zdrowie i życie wyjątkowego Chłopca.

Max Gudaniec urodził się 4. lipca 2009 r. jako chłopiec z Zespołem Downa. Pomimo niepełnosprawności był przykładem “Downa bez Downa” – chłopiec rozwijał się prawidłowo i – poza nieznacznymi cechami fenotypowymi – nie przejawiał oznak syndromu Trisomia 21. Jednak w 7. miesiącu życia poważnie zachorował na padaczkę, która szybko okazała się chorobą lekooporną.

Stan Maxa ulegał znacznemu pogorszeniu. W krytycznym momencie przyjmował równolegle kilka leków przeciwpadaczkowych. Pomimo tego miał po kilkaset napadów padaczkowych dziennie. Efekty uboczne terapii były opłakane: Max stracił słuch, wzrok oraz wszelkie zdolności poznawcze. Padaczki nie dało się opanować. W pewnym momencie Max trafił na OIOM, gdzie walczył o życie przez 6 tygodni.

Konopie uratowały mu życie

MaxHemp-Divider-Green-110

Co wyróżnia produkty Max Hemp?

MaxHemp_Divider_Dots
 • Do produkcji używamy wyłącznie konopi siewnych z certyfikowanych bioupraw.
 • Nasze produkty mają najbardziej wartościowy skład, ponieważ uzyskiwane są z kilku odmian konopi.
 • Separujemy wyłącznie najbardziej wartościowe części konopi – kwiatostany Cannabis sativa L.
 • Używamy suszarni, które pozwalają na osiągnięcie najwyższej jakości suszu.
 • Stosujemy metodę ekstrakcji hybrydowej (DualHybrid Technology™) – bez wykorzystania szkodliwych chemikaliów i rozpuszczalników.
 • Proces ekstrakcji CO2 odbywa się tak, aby nie naruszać struktur chemicznych suszu roślinnego.
 • Ekstrakty Max Hemp mają precyzyjnie określone stężenie fitokannabinoidów (standaryzacja pod kątem zawartości poszczególnych substancji, np. CBD czy CBG).
 • Każda partia ekstraktu Max Hemp jest gruntownie przebadana w niezależnym laboratorium i posiada certyfikat potwierdzający jej jakość, skład oraz stężenie.
 • Prowadzimy odpowiedzialną politykę sprzedaży i zwrotów.
 • Rekomendujemy bezpłatną konsultację poprzedzającą zakup – po to, aby każdy Klient wiedział, jaki produkt będzie mu najbardziej służył, jak dobrać dawkowanie i jak zaplanować terapię, aby osiągnąć maksimum korzyści.
 • Pozostajemy w kontakcie z każdym, kto stosuje ekstrakty Max Hemp w celu poprawy zdrowia i jakości życia – oferujemy pełne wsparcie przed- i posprzedażowe.
jak-powstają-_-www
MaxHemp_Divider_Line-short

Oferta Max Hemp to 5 podstawowych linii produktowych:

max hemp essential ekstrakt
max hemp advanced
max hemp raw ekstrakt
max hemp essential ekstrakt
max hemp advanced
MaxHemp_Divider_Line-short

Skład: olej z nasion konopi + ekstrakt z konopi siewnych (Cannabis sativa L.) z ekstrakcji hybrydowej (DualHybrid Technology).

Konopie to niezwykle bogata roślina, która może zaspokajać potrzeby organizmu na wielu poziomach. Ekstrakt Max Hemp to źródło kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6, a także magnezu, fosforu, cynku, wapnia, witamin z grupy B, witaminy A, E oraz K. Olej z nasion konopi jest również bogaty w kwas oleinowy, linolowy, linolenowy i gamma-linolenowy. 

Każdy ekstrakt Max Hemp posiada bogaty profil kannabinoidowy.

MaxHemp_Divider_Line-short
Certyfikacja

Przykładowy Certyfikat do pobrania.

Jeżeli potrzebujesz certyfikatów dla poszczególnych produktów – skontaktuj się z e-sklepem.

MaxHemp_Divider_Line-short
Przechowywanie

Produkt należy przechowywać w suchym miejscu, bez bezpośredniej ekspozycji na promieniowanie słoneczne.

Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Data przydatności do spożycia: jak na etykiecie.

Uwaga: przechowywanie w lodówce może spowodować zgęstnienie i/lub zmętnienie produktu.

MaxHemp_Divider_Line-short
Ważne informacje

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Naturalne fitokannabinoidy (np. CBD) mogą wchodzić w interakcje z niektórymi lekami. W celu uzyskania szczegółowych informacji należy skonsultować się z lekarzem, farmaceutą lub doświadczonym praktykiem terapii konopnej. Możesz w tym celu skontaktować się z lekarzami Centrum Terapeutycznego Max Hemp.

MaxHemp_Divider_Line-short
Disclaimer

Badania wykazują, że regularne stosowanie kannabinoidów może dać fałszywie dodatni wynik testu z moczu na zawartość THC. Jeżeli jesteś regularnie poddawany badaniom pod kątem obecności THC w moczu, poinformuj swojego pracodawcę o stosowaniu CBD.

Powyższe treści służą wyłącznie celom informacyjnym i nie zastąpią porady lekarskiej. Nie mogą też stanowić podstawy do samodzielnej diagnozy.

MaxHemp_Divider_Line-short
Dawkowanie i sposób podania

Zalecana dawka początkowa: 4 x dziennie po 2 krople, chyba że lekarz zalecił inaczej. Jest to dawka tzw. suplementacyjna. Dawka terapeutyczna osiągana jest indywidualnie.

MaxHemp_Divider_Line-short
Sposób podania

Ekstrakty Max Hemp mogą służyć do podania podjęzykowego, jako dodatek do żywności oraz jako składnik samodzielnie wykonywanych czopków lub kapsułek.

 • Użycie podjęzykowe: odpowiednią liczbę kropli umieść pod językiem, po 1-2 minutach połknij. Unikaj popijania przez ok. 15-30 min.
 • Dodatek do żywności: odpowiednią liczbę kropli zaaplikuj np. na kromkę chleba i zjedz.
 • Czopki: rozpuść odpowiednią ilość masła kakaowego lub innego nośnika, przelej do foremek na czopki, następnie do każdej foremki wkrop odpowiednią ilość ekstraktu; pozostaw do stężenia, następnie przechowuj w lodówce.
 • Kapsułki: pożądaną dawkę produktu samodzielnie umieść w kapsułce, połknij i popij.

Uwaga: różne formy podaży ekstraktów mogą powodować inne efekty. Ma to związek z farmakodynamiką substancji. Aby dowiedzieć się więcej lub poznać najlepszą metodę podaży ekstraktów dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji w Punkcie Informacji Konopnej

Jako producent rekomendujemy podanie podjęzykowe, ponieważ błona śluzowa jamy ustnej pozwala na najszybsze i najbardziej efektywne wchłanianie cennych składników ekstraktu: fitokannabinoidów, terpenów i flawonoidów. Przy zastosowaniu w postaci dodatku do żywności lub kapsułki efekt może być opóźniony.

MaxHemp_Divider_Line-short
Samomiareczkowanie

Ekstrakty z konopi siewnych nie są lekiem, dlatego nie podlegają jednoznacznemu dawkowaniu. Każdy organizm jest inny i wykazuje odmienne deficyty w układzie endokannabinoidowym. Rekomendujemy rozpoczęcie stosowania od zalecanej dawki i zwiększanie jej o 1 kroplę co kilka dni – aż do uzyskania pożądanych efektów lub zaczerpnięcie porady u lekarza, farmaceuty lub doświadczonego praktyka terapii konopnej w celu zastosowania innej dawki początkowej.

MaxHemp_Divider_Line-short
Bezpieczeństwo

Ekstrakty z konopi siewnych Max Hemp to bezpieczne produkty, które są doskonałym uzupełnieniem niedoborów w układzie endokannabinoidowym.
Ocenia się, że naturalne ekstrakty z konopi mogą być bezpiecznie stosowane w wyższych niż zalecane dawkach, ponieważ dotychczasowe badania nie wykazały skutków ubocznych ani uzależniających stosowania naturalnych fitokannabinoidów. 

W przypadku wystąpienia objawów, które wzbudzą Twój niepokój, a które wiążesz ze stosowaniem produktu – skontaktuj się z nami

Uwaga: nie należy samodzielnie podejmować decyzji o zmianie dawki lub odstawieniu leków, które zlecił lekarz, na rzecz fitokannabinoidów. Takie decyzje zawsze podejmuj po konsultacji z lekarzem!

Max Hemp ekstrakty
Max Hemp ekstrakty
ekstrakty Max Hemp
MaxHemp-Divider-Green-110

Klienci stosujący ekstrakty Max Hemp to przede wszystkim:

MaxHemp_Divider_Dots
 • Osoby sięgające po konopie w sposób świadomy, w celach suplementacji i profilaktyki zdrowia.
 • Pacjenci onkologiczni (stosujący ekstrakty w celu poprawy jakości życia i niwelowania skutków ubocznych chemio- i radioterapii).
 • Pacjenci neurologiczni (stosujący ekstrakty w celu redukcji napadów padaczkowych i in.).
 • Pacjenci borykający się z przewlekłymi stanami zapalnymi w organizmie (np. AZS, RZS, łuszczyca).
 • Pacjenci psychiatryczni zmagający się z depresją, stanami lękowymi, nerwicą lub bezsennością, szukający skutecznej, bezpiecznej i naturalnej alternatywy dla dotychczasowego leczenia.

100% zdrowia.
Z konopi. Naturalnie.
Sprawdź, gdzie kupić
ekstrakty Max Hemp

MaxHemp-Divider-Green-110

Chcesz dowiedzieć się więcej o ekstraktach Max Hemp? Skontaktuj się z nami

MaxHemp_Divider_Dots

Poprzez formularz kontaktowy

lub telefonicznie

kontakt

Zadzwoń: +48 71 725 31 05

 Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00 

Translate »