Skip to content

Centrum Terapeutyczne Max Hemp
ul. Borowska 242
50-558 Wrocław

Zapraszamy
od poniedziałku do piątku
w godz. 9-17

MaxHemp-Divider-Green-110

Gabinet Terapii Naturalnych

MaxHemp_Divider_Dots

W Gabinecie Naturopatii Centrum Terapeutycznego Max Hemp świadczymy usługi w zakresie terapii naturalnych opierając na holistycznym spojrzeniu na człowieka. Mamy głębokie przekonanie, że poszczególne  sfery życia człowieka stanowią niepodzielną całość, czyli jedność ciała, duszy, emocji oraz umysłu. Propagujemy i zalecamy zdrowy i zgodny z naturą styl życia.

Celem naszej pracy jest pomoc w przewróceniu homeostazy (czyli prawidłowego funkcjonowania) organizmu oraz uruchomienie w nim procesów samoregulacji, regeneracji i samouzdrawiania.  Jest to możliwie przy ścisłej współpracy naturoterapeuty z Pacjentem.

Uważamy, że zdrowie opiera się na czterech najważniejszych filarach: relax, dieta, ruch i sen. Szczególny nacisk kładziemy na pracę z przewlekłym stresem i silnymi emocjami, a także na ich skutkach dla zdrowia człowieka.

 

MaxHemp_Divider_Line-short

Jak to się odbywa?

Główną strategią działania naturoterapeuty jest oczyszczanie i detoksykacja organizmu: zredukowanie ilości patogenów, toksyn oraz drobnoustrojów chorobotwórczych w organizmie. Terapeuta stosuje w tym celu rozmaite metody oraz techniki – m. in.: hirudoterapię (terapię pijawkami leczniczymi), masaż wisceralny, aurikuloterapię (akupunkturę ucha) i inne techniki, także te wywodzące się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (np. masaż Gua Sha, masaż Tok Sen, holistyczny masaż relaksacyjny i in.).

MaxHemp_Divider_Line-short
MaxHemp-Divider-Green-110

Cennik

MaxHemp_Divider_Dots

Sprawdź nasze ceny

MaxHemp_Divider_Line-short
 • Wizyta lekarska – 200 zł/45-60 min.

  Wizyta suplementacyjna – 200 zł/60 min.

  Wizyta kwalifikująca do wlewów – 70 zł / 30 min.

  • Promocja do 18.12.2020 r. – 50 zł/30 min. 
Gabinet Naturoterapii
MaxHemp-Divider-Green-110

Kto wykonuje zabiegi?

MaxHemp_Divider_Dots
anzhela vediun

Anzhela Vediun

Dyplomowana naturoterapeutka i hirudoterapeutka. Żywo zainteresowana naturalnymi sposobami powrotu do zdrowia oraz ziołolecznictwem. Stale podnosząca swoje kwalifikacje w zakresie hirudoterapii oraz naturopatii. W swojej praktyce łączy rozmaite metody terapeutyczne, m. in. masaże, w tym masaż Goa Sha, Tok Sen, holistyczny masaż pulsacyjny czy masaż w terapii wisceralnej. 

 

MaxHemp-Divider-Green-110

Chcesz skorzystać z zabiegów w Gabinecie Naturoterapii? Skontaktuj się z Recepcją

MaxHemp_Divider_Dots

Poprzez formularz kontaktowy

Jeśli nie wiesz jeszcze, z jakiej usługi chcesz skorzystać – opisz krótko swoje dolegliwości lub oczekiwania, jakie masz. Na tej podstawie nasz zespół będzie mógł złożyć Ci jak najlepszą propozycję.

lub telefonicznie

MaxHemp_Blog

Zadzwoń: +48 71 307 10 10

 Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00 

Ważne informacje

 • Rejestracja odbywa się poprzez kontakt telefoniczny z Recepcją:
  +48 71 307 10 10 lub osobiście w Centrum Terapeutycznym Max Hemp, ul. Borowska 242, Wrocław.
 • W celu umówienia wizyty należy podać dane Pacjenta (imię, nazwisko) oraz numer kontaktowy.
 • Prowadzimy pełną dokumentację medyczną, dlatego wizyta w Centrum wiąże się z przekazaniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Nie wiesz jak poprawnie wypełnić dokument? Sprawdź >>tutaj<<
 • Jeśli nie możesz skorzystać z wizyty – zadbaj o to, aby ją odwołać: ktoś inny czeka na termin.
Translate »