Centrum Terapeutyczne Max Hemp
ul. Borowska 242
50-558 Wrocław

Zapraszamy
od poniedziałku do piątku
w godz. 9-17

MaxHemp-Divider-Green-110

Kroplówki witaminowe

Glutation

MaxHemp_Divider_Dots

Glutation oddziałuje na nasz organizm w niezwykle korzystny sposób – jego optymalny poziom gwarantuje sprawne przebieganie procesów odtruwania oraz usuwania wolnych rodników. Ponadto zapobiega przedwczesnym procesom starzenia, chroni przed chorobami nowotworowymi i neurologicznymi oraz wspomaga pracę układu odpornościowego. Ponieważ suplementacja doustna glutationu nie ma sensu – jest on trawiony i rozkładany na aminokwasy – warto zadbać, by organizm dysponował wszystkimi składnikami niezbędnymi do jego syntezy lub dostarczać go w formie dożylnej.

MaxHemp_Divider_Line-short

Głównym zadaniem pełnionym przez glutation jest ochrona komórek i ich mitochondriów przed zniszczeniami oksydacyjnymi. Ale glutation nie jest jedynie antyutleniaczem – to również kluczowy element w przemianach energetycznych, detoksykacji i prewencji chorób pojawiających się wraz z wiekiem.

MaxHemp_Divider_Line-short

Jako główny składnik układu nerwowego ma wpływ na zdolności intelektualne (IQ). Z powodzeniem stosowany jest u osób z zaburzeniami psychicznymi, również dzieci, w leczeniu schizofrenii i otępienia starczego, alkoholizmu. Stosowany, znacznie skraca czas gojenia się ran i oparzeń. Podaje się go również osobom po zabiegu przeszczepu szpiku kostnego, co obniża ryzyko infekcji i skraca czas rekonwalescencji. Glutation wpływa na wzrost objętości mięśni u zdrowych osób, uprawiających sport.

MaxHemp-Divider-Green-110

Wskazania

MaxHemp_Divider_Dots

Glutation to bardzo wszechstronny antyoksydant, który doskonale wspiera kondycję organizmu osób zmagających się z problemami tj.:

  • choroba Alzheimera,
  • choroba Parkinsona,
  • choroby autoimmunologiczne,
  • nowotwory,
  • dysfunkcje mitochondriów,
  • astma,
  • choroba zwyrodnieniowa stawów,
  • przewlekłe zmęczenie.
MaxHemp-Divider-Green-110

Formularz kontaktowy

MaxHemp_Divider_Dots