Centrum Terapeutyczne Max Hemp
ul. Borowska 242
50-558 Wrocław

Zapraszamy
od poniedziałku do piątku
w godz. 9-17

MaxHemp-Divider-Green-110

Kroplówki (wlewy) witaminowe

MaxHemp_Divider_Dots

Specjaliści są zgodni: większość dolegliwości, z którymi się zmagamy, wynika z niehigienicznego stylu życia. Stres, złe odżywianie, życie w ciągłym biegu oraz chroniczne zmęczenie – te czynniki bardzo mocno przyczyniają się do nieprawidłowego funkcjonowania organizmu. Uzupełnianie diety w niezbędne witaminy i minerały przestaje być fanaberią i domeną bardziej świadomych lub dbających o siebie osób, a powoli staje się obowiązkiem każdego, kto chce długo pozostawać w zdrowiu.

Kroplówki witaminowe to doskonały sposób na szybkie oraz skuteczne nawodnienie i odżywienie organizmu. Witaminy podawane dożylnie są wchłaniane w 100%, ponieważ trafiają bezpośrednio do krwiobiegu, skąd dostają się do wszystkich układów i narządów w organizmie. To sprawia, że wlewy witaminowe są o wiele bardziej efektywne od suplementów w tabletkach, których biodostępność waha się od kilku do kilkudziesięciu procent.

MaxHemp_Divider_Line-short

Jak to się odbywa?

Kuracja rozpoczyna się od konsultacji z lekarzem, z którym omawiane są wszystkie szczegóły terapii witaminami. Skład kroplówki oraz zalecana częstotliwość stosowania są dobierane indywidualnie do danego pacjenta – z uwzględnieniem jego potrzeb i możliwości. Kwalifikacja do wykonania kroplówki witaminowej odbywa się na podstawie gruntownego wywiadu oraz badania krwi. Zabieg podłączenia do kroplówki wykonywany jest przez doświadczoną pielęgniarkę na podstawie zlecenia lekarskiego.

MaxHemp_Divider_Line-short

Przeciwskazania

Podczas pierwszej wizyty należy uprzedzić lekarza o ewentualnej ciąży, chorobach przewlekłych i przyjmowanych lekach. Będzie to miało wpływ na ustalenie indywidualnego protokołu wlewów witaminowych. O przeciwskazaniach do poszczególnych wlewów dowiesz się w trakcie wizyty lekarskiej, jednak ogólne przeciwwskazania to:

  • zaburzenia pracy nerek,
  • hemochromatoza,
  • dziedziczne zaburzenie G-6-PD,
  • bycie pod wpływem środków odurzających.
MaxHemp-Divider-Green-110

Cennik

MaxHemp_Divider_Dots

Witamina C

MaxHemp_Divider_Line-short

7,5g
100 zł

15g
150 zł

25g
250 zł

50g
450 zł

75g
600 zł

100g
800 zł

MaxHemp_Divider_Line-short

Magnez
50 zł

Ornityna
150 zł

Glutation
80 zł

Kwas alfaliponowy
150 zł

Wit. B-complex
150 zł

Wit. B-complex + magnez
160 zł

Koktajle witaminowe
wycena indywidualna