Centrum Terapeutyczne Max Hemp
ul. Borowska 242
50-558 Wrocław

Zapraszamy
od poniedziałku do piątku
w godz. 9-17

MaxHemp-Divider-Green-110

O nas

MaxHemp_Divider_Dots

Max Hemp to polska marka ekstraktów z konopi siewnych/włóknistych (tzw. hemp). Produkty marki to suplementy diety standaryzowane pod kątem zawartości poszczególnych kannabinoidów – CBD, CBDa, CBG, CBGa i in. Zawartość psychoaktywnego kannabinoidu ­– THC (wł. delta-9-tetrahydrokannabinol) – wynosi <0,2%, co czyni produkty w pełni legalnymi w całej Unii Europejskiej. Powstanie produktów Max Hemp ma swój początek w historii wyjątkowego chłopca z Polski: Max Gudaniec urodził się z Zespołem Downa, ale szybko okazało się, że dziecko cierpi z powodu wyjątkowo trudnej do opanowania i leczenia padaczki opornej na leczenie (Zespół Westa, Zespół Lennoxa-Gastauta).

Więcej o historii Maxa przeczytasz tutaj.

MaxHemp-Divider-Green-110

Co wyróżnia markę Max Hemp?

MaxHemp_Divider_Dots
  • Marka nie powstała w wyniku przemyślanej strategii, lecz wyrosła z potrzeby serca – Dorota i Marek Gudaniec zlecili stworzenie najlepszego ekstraktu z konopi siewnych, aby mieć pewność, że ich chory na lekooporną padaczkę syn będzie leczony najlepszym możliwym produktem.
  • Marka stale inwestuje w badania, rozwój oraz technologię.
  • Nasze ekstrakty mają skład najbliższy naturze, dzięki czemu są tak skuteczne (blisko 80% powtarzalności zakupów).
  • Nikogo nie pozostawiamy bez niezbędnego wsparcia – pozostajemy w kontakcie ze wszystkimi, którzy potrzebują korzystać z naszej wiedzy oraz doświadczenia.
  • Prowadzimy odpowiedzialną politykę sprzedaży – przyjmujemy zwroty wszystkich nieotwartych produktów zakupionych u nas. Procedura zwrotu jest łatwa, a pieniądze zostają szybko zwrócone na konto.
  • Wspieramy lekarzy – dostarczamy im wiedzy niezbędnej do tego, aby mogli służyć pomocą swoim pacjentom, którzy oczekują od nich pomocy w terapii kannabinoidami.
  • Aktywnie działamy na rzecz legalizacji konopi do celów medycznych w Polsce – jesteśmy za pełnym dostępem do konopi dla wszystkich pacjentów.
  • Wierzymy, że edukacja jest kluczem – dlatego chętnie dzielimy się wiedzą: prowadzimy bezpłatny Punkt Informacji Konopnej, organizujemy otwarte wykłady edukacyjne, aktywnie wspieramy inicjatywy mające na celu kształcenie w zakresie medycznego potencjału konopi w Polsce, szkolimy lekarzy, współorganizujemy i finansujemy międzynarodowe konferencje poświęcone medycznym właściwościom konopi, na które zapraszani są wybitni eksperci z całego świata (m.in. prof. Christina Sanchez).
  • Od lutego 2020 r. wydajemy kwartalnik „Medyczna marihuana w teorii i praktyce”.
  • Prowadzimy pierwsze w Polsce centrum holistycznego wsparcia terapii medyczną marihuaną (Centrum Terapeutyczne Max Hemp).