Skip to content

Centrum Terapeutyczne Max Hemp
ul. Borowska 242
50-558 Wrocław

Zapraszamy
od poniedziałku do piątku
w godz. 9-17

MaxHemp-Divider-Green-110

Producent produktów z konopi siewnych

MaxHemp_Divider_Dots

Max Hemp to polska marka ekstraktów z konopi siewnych/włóknistych (tzw. hemp). Produkty marki to suplementy diety standaryzowane pod kątem zawartości poszczególnych kannabinoidów – CBD, CBDa, CBG, CBGa i in. Zawartość psychoaktywnego kannabinoidu ­– THC (wł. delta-9-tetrahydrokannabinol) – wynosi <0,2%, co czyni produkty w pełni legalnymi w całej Unii Europejskiej. Powstanie produktów Max Hemp ma swój początek w historii wyjątkowego chłopca z Polski: Max Gudaniec urodził się z Zespołem Downa, ale szybko okazało się, że dziecko cierpi z powodu wyjątkowo trudnej do opanowania i leczenia padaczki opornej na leczenie (Zespół Westa, Zespół Lennoxa-Gastauta).

Więcej o historii Maxa przeczytasz tutaj.

MaxHemp-Divider-Green-110

Co wyróżnia markę Max Hemp?

MaxHemp_Divider_Dots
 • Marka nie powstała w wyniku przemyślanej strategii, lecz wyrosła z potrzeby serca – Dorota i Marek Gudaniec zlecili stworzenie najlepszego ekstraktu z konopi siewnych, aby mieć pewność, że ich chory na lekooporną padaczkę syn będzie leczony najlepszym możliwym produktem.
 • Marka stale inwestuje w badania, rozwój oraz technologię.
 • Nasze ekstrakty mają skład najbliższy naturze, dzięki czemu są tak skuteczne (blisko 80% powtarzalności zakupów).
 • Nikogo nie pozostawiamy bez niezbędnego wsparcia – pozostajemy w kontakcie ze wszystkimi, którzy potrzebują korzystać z naszej wiedzy oraz doświadczenia.
 • Prowadzimy odpowiedzialną politykę sprzedaży – przyjmujemy zwroty wszystkich nieotwartych produktów zakupionych u nas. Procedura zwrotu jest łatwa, a pieniądze zostają szybko zwrócone na konto.
 • Wspieramy lekarzy – dostarczamy im wiedzy niezbędnej do tego, aby mogli służyć pomocą swoim pacjentom, którzy oczekują od nich pomocy w terapii kannabinoidami.
 • Aktywnie działamy na rzecz legalizacji konopi do celów medycznych w Polsce – jesteśmy za pełnym dostępem do konopi dla wszystkich pacjentów.
 • Wierzymy, że edukacja jest kluczem – dlatego chętnie dzielimy się wiedzą: prowadzimy bezpłatny Punkt Informacji Konopnej, organizujemy otwarte wykłady edukacyjne, aktywnie wspieramy inicjatywy mające na celu kształcenie w zakresie medycznego potencjału konopi w Polsce, szkolimy lekarzy, współorganizujemy i finansujemy międzynarodowe konferencje poświęcone medycznym właściwościom konopi, na które zapraszani są wybitni eksperci z całego świata (m.in. prof. Christina Sanchez).
 • Od lutego 2020 r. wydajemy kwartalnik „Medyczna marihuana w teorii i praktyce”.
 • Prowadzimy pierwsze w Polsce centrum holistycznego wsparcia terapii medyczną marihuaną (Centrum Terapeutyczne Max Hemp).
MaxHemp-Divider-Green-110

Polityka Jakości Max Hemp

MaxHemp_Divider_Dots

Wierzymy, że najwyższa jakość naszych ekstraktów broni się sama: jest potwierdzana przez stale rosnące grono Klientów i ich efekty terapeutyczne. Szczególnie cieszy nas fakt, że blisko 90% Klientów naszej marki to Klienci powtarzalni. W związku z niepokojącymi sygnałami, jakie zostały do nas zgłaszane, podjęliśmy środki, których celem jest ochrona odbiorców marki Max Hemp.

 

Nieuczciwe praktyki

Od 2017 roku regularnie docierają do nas niepokojące informacje, że osoby stosujące lub podające ekstrakty Max Hemp swoim bliskim są zachęcane do odsprzedaży pustych opakowań, które nie są im już potrzebne. Równolegle do sygnałów dochodzących od naszych Klientów, na popularnych portalach aukcyjnych lub ogłoszeniowych, czasami znaleźć można produkty w naszych opakowaniach i z naszymi etykietami. W celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi, lista dystrybutorów naszych produktów jest bardzo krótka. Dzięki temu w łatwy sposób zweryfikowaliśmy sprzedawców, którzy oferowali rzekomo nasz produkt w cenach niższych o połowę – i nie był to żaden z naszych dystrybutorów. Postanowiliśmy zakupić produkty w znacznie niższych cenach w celu ich zbadania. Nasze zdziwienie było tym większe, kiedy okazało się, że żaden z produktów swoim składem nawet nie przypominał oryginalnych produktów Max Hemp. W związku z zaistniałą sytuacją podjęliśmy odpowiednie kroki prawne, aby ograniczyć nieuczciwych sprzedawców, którzy próbują sprzedać swój bardzo niskiej jakości produkt pod naszą marką. Dlatego też apelujemy: aby uchronić się przed nieuczciwymi praktykami i mieć gwarancję autentyczności – produkty Max Hemp należy kupować bezpośrednio w naszym sklepie internetowym (www.sklep.maxhemp.pl) lub u naszych autoryzowanych partnerów.

Informujemy, że pracujemy również nad dodatkowym zabezpieczeniem autentyczności naszych produktów, o którym poinformujemy już wkrótce.

Polityka jakości

Produkty Max Hemp to ekstrakty produkowane w Polsce z kwiatów różnych odmian konopi, pochodzących z polskich oraz zagranicznych bioupraw. Każda próbka naszego ekstraktu jest gruntownie przebadana w laboratorium i posiada certyfikat potwierdzający jej jakość, skład oraz stężenie.

Do wytworzenia najwyższej jakości suszu, z którego powstają nasze ekstrakty, używamy suszarni, które zapewniają osiągnięcie najwyższej jakości. Separujemy tylko najbardziej wartościowe części konopi. Dzięki temu nasze ekstrakty mają zawsze ten sam skład i precyzyjnie określone stężenie. Inwestując stale w badania, rozwój oraz technologię naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów w konkurencyjnych cenach.

W ostatnim czasie zmieniliśmy branding opakowań, ale nie bogaty skład naszych produktów. Większość naszych ekstraktów posiada już nowe etykiety oraz nowy sposób pakowania. Przesyłki z produktami zakupionymi w naszym sklepie internetowym zawsze są odpowiednio zapakowane i zabezpieczone.

Polityka zwrotów

Choć wykazują mnóstwo korzyści zdrowotnych i nie brak dowodów na ich skuteczność w walce z różnymi chorobami, ekstrakty z konopi nie są panaceum. Zdarza się, że walka o zdrowie lub życie bywa przegrana, a rodzinie – poza żalem po stracie bliskich – zostają nieotwierane opakowania ekstraktów, z którymi nie wiadomo co zrobić. Najczęściej na myśl przychodzi, aby je odsprzedać lub przekazać innym potrzebującym. Warto jednak pamiętać, że zawsze istnieje możliwość zwrócenia produktu do nas i odzyskania 100% wydanej kwoty. Polityka księgowa Max Hemp pozwala na odtworzenie faktur zakupowych po nazwisku osoby kupującej, więc zagubiony paragon nie stanowi problemu. Problem ze zwrotem dotyczy jedynie zakupów dokonywanych na dane fundacji refundujących zakup ekstraktów – jako firma jesteśmy zobowiązani do zwrotu kwoty zakupu osobie lub firmie widniejącej na fakturze. Zwrotom nie podlegają jednak otwarte produkty – ze względu na chęć zachowania najwyższej jakości towaru, taki produkt nie nadaje się do dalszej odsprzedaży.

Więcej o polityce zwrotów przeczytasz tutaj.

Autoryzowani dystrybutorzy

Produkty Max Hemp sprzedawane są wraz z wartością dodaną, jaką jest wiedza naszych konsultantów i partnerów. Dbamy o to, aby każda z osób sprzedających nasze produkty miała najwyższe kompetencje do tego, aby służyć Klientom merytorycznym wsparciem – bo wierzymy, że tylko synergiczne działanie najwyższej jakości produktu i kompetentnej opieki, ma sens.

 • Oficjalny sklep Max Hemp – www.sklep.maxhemp.pl 
 • Paulina Janowicz – Punkt Informacji Konopnej Paulina Janowicz
 • Sidbank – www.sidbank.pl
 • Konopie i Zdrowie – www.konopieizdrowie.pl
 • Sklep Herbum – www.herbum.pl
Translate »