Centrum Terapeutyczne Max Hemp
ul. Borowska 242
50-558 Wrocław

Zapraszamy
od poniedziałku do piątku
w godz. 9-17

MaxHemp-Divider-Green-110

Wsparcie w trudnych chwilach

MaxHemp_Divider_Dots

Naszym Pacjentom i ich bliskim oferujemy wsparcie psychologiczne w trudnych sytuacjach związanych z chorobą przewlekłą. Często doświadczenie choroby powoduje wystąpienie trudnych do zrozumienia i przetrwania emocji. Wsparcie doświadczonego psychoonkologa pomoże pacjentowi lub jego bliskim w świadomym i wspierającym przechodzeniu przez doświadczenie choroby, związane z lękiem, strachem i niepewnością. Praca z psychoonkologiem pozwala również na łatwiejszy powrót do zdrowia.

Doświadczony psychoonkolog we Wrocławiu

Pomagam chorym w znalezieniu ich własnej drogi do zdrowia.

Od 15 lat zajmuję się edukowaniem i towarzyszeniem w choremu w drodze do zdrowia.

Jestem magistrem Biologii, ukończyłam studia podyplomowe z zakresu PSYCHOONKOLOGII na Uniwersytecie Humanistycznym w Warszawie. Jestem Certyfikowanynym  Terapeutą Międzynarodowego Programu Pomocy Psychoonkoogicznej Simontona. To jedyny uznany, skuteczny i stosowany na całym świecie program profesjonalnej pomocy psychoonkologicznej choremu i jego rodzinie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego oraz prelegentem na konferencjach z obszaru ochrony i promocji zdrowia oraz biegłym sądowym w dziedzinie psychoonkologii.

Prywatnie jestem wielką entuzjastką łączenia różnorodnych obszarów wiedzy i metod doświadczania w ciele, prowadzących do odbudowania harmonii i dobrostanu człowieka.

Żyję blisko natury, świat roślin leczniczych mnie pasjonuje – zbieram zioła, robię naturalne kosmetyki i prowadzę kuchnię roślinną. Jestem zafascynowana konopiami. Korzystam z ich dobroczynnego działania każdego dnia.

Anna Jelenik – psychoonkolog

Anna Jelenik – psychoonkolog